HlavníO firměAktualityNabídkaOsazovací tabulkyTechnické infoRecyklacePoptávkaKontakt

O firmě

Registrace k DPH | Ochranná známka

Z historie

Podnikání firmy Rindt se datuje od března 1983, kdy od tehdejšího MěstNV v Třeboni získala své první oprávnění k podnikání.

Od listopadu 1989 se firma začala rozvíjet zejména v oblasti obchodu – prodeje autobaterií, autopříslušenství, autochemie a potřeb pro motoristy. V roce 1991 byl zahájen velkoobchodní prodej, především autobaterií.

Počátkem roku 1997 došlo k postupnému naplňování dlouholetého přání a sice k přeměně firmy fyzických osob na obchodní společnost. Ze všech právních forem byla pro větší důvěryhodnost zvolena forma akciové společnosti a byla tedy založena obchodní firma Rindt, a.s.

Ze současnosti

Hlavní činností firmy je maloobchodní a velkoobchodní prodej elektrochemických zdrojů napětí, především startovacích a trakčních baterií značek AKUMA, AAA, BÄREN, FIAMM, BRIT, YUASA a VARTA a dále maloobchodní a velkoobchodní prodej autochemie a autokosmetiky značky Filson.

V oblasti služeb společnost provádí servis a opravy olověných akumulátorových baterií včetně sběru a zpětného odběru použitých olověných baterií. Maloobchodní sortiment zahrnuje různé příslušenství k bateriím, nabíječky, autopříslušenství, bateriové testery apod.

Změny s ohledem na nařízení GDPR

Vážení zákazníci, po vyhodnocení rentability a s ohledem na platnost nařízení GDPR jsme s politováním nuceni Vám oznámit, že k 24. květnu 2018 ukončujeme činnost našeho e-shopu.

Termín konání valné hromady společnosti

Valná hromada společnosti Rindt, a.s se koná 28. května 2018 od 14:00 hod. v kanceláři daňového poradce pana Ing. Michala Štěpánka, Rudolfovská 88 v Českých Budějovicích.

Hledat na stránkách