HlavníO firměAktualityNabídkaOsazovací tabulkyTechnické infoRecyklacePoptávkaKontakt
VYBAVTE SE NA SEZÓNU
NOVOU ENERGIÍ!
SLEVY
AŽ 30%

O firmě

Proč právě my?

Dlouholeté zkušenosti

Prodeji a servisu baterií se věnujeme nepřetržitě již od roku 1991. Stěží nalezente na jihu Čech firmu, která by se této činnosti věnovala déle.

Profesionální přístup

Naši česky hovořící pracovníci jsou pravidelně školeni a v oblasti baterií pracují již řadu let.

Spolehlivý servis

Nebudeme Vám nabízet novou baterii, pokud je ta stávající ještě schopna provozu. Stávající baterii i dobíjení Vašeho vozu Vám řádně proměříme a doporučíme Vám nejvhodnější řešení.

Individuální řešení

Pro každé auto, náklaďák, motorku nebo loď máme vhodnou baterii v různých cenových kategoriích, rozhodně si vyberete.

Registrace k DPH | Ochranná známka

Z historie

Podnikání firmy Rindt se datuje od března 1983, kdy od tehdejšího MěstNV v Třeboni získala své první oprávnění k podnikání.

Od listopadu 1989 se firma začala rozvíjet zejména v oblasti obchodu – prodeje autobaterií, autopříslušenství, autochemie a potřeb pro motoristy. V roce 1991 byl zahájen velkoobchodní prodej, především autobaterií.

Počátkem roku 1997 došlo k postupnému naplňování dlouholetého přání a sice k přeměně firmy fyzických osob na obchodní společnost. Ze všech právních forem byla pro větší důvěryhodnost zvolena forma akciové společnosti a byla tedy založena obchodní firma Rindt, a.s.

Ze současnosti

Hlavní činností firmy je maloobchodní a velkoobchodní prodej elektrochemických zdrojů napětí, především startovacích a trakčních baterií značek AKUMA, AAA, BANNER, BÄREN, FIAMM, BRIT, YUASA a VARTA a dále maloobchodní a velkoobchodní prodej autochemie a autokosmetiky značky Filson.

V oblasti služeb společnost provádí servis a opravy olověných akumulátorových baterií včetně sběru a zpětného odběru použitých olověných baterií. Maloobchodní sortiment zahrnuje různé příslušenství k bateriím, nabíječky, autopříslušenství, bateriové testery apod.

Změny s ohledem na nařízení GDPR

Vážení zákazníci, po vyhodnocení rentability a s ohledem na platnost nařízení GDPR jsme s politováním nuceni Vám oznámit, že k 24. květnu 2018 ukončujeme činnost našeho e-shopu.

Hledat na stránkách